Profesjonalne tłumaczenia stron internetowych

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – to prawda stara jak świat. Strona internetowa świadczy o jej właścicielu i winna reklamować firmę i wspierać jej wizerunek. Tłumaczenie stron internetowych wymaga szczególnej dbałości o poprawność językową tekstów.

Tłumaczenia stron internetowych

Biuro Tłumaczy MAXIMUS to interdyscyplinarny zespół tłumaczy, korektorów i redaktorów posiadających duże doświadczenie w przekładzie stron internetowych firm działających w różnych branżach. Specjalne grono native speakerów dba o poprawność językową i odpowiednie zrozumienie przekazu w języku obcym.

W odniesieniu do tłumaczeń stron internetowych priorytetem są dla nas:

  • Koncentracja na jakości i merytoryce tłumaczeń – tworzymy treści odpowiadające wymaganiom specjalistów z różnych dziedzin
  • Wysoki poziom przekładu, dzięki ostatecznej korekcie native speakerów
  • Branżowa terminologia i biznesowa prezentacja firmy i oferty
  • Kompleksowa obsługa translatorska B2B – jesteśmy jednym z kilku w Polsce biur tłumaczy, podejmujących się również przekładu teksów wysokospecjalistycznych.

Kompleksowa oferta dla firm

Wersje językowe tłumaczonych przez nas stron tworzymy z myślą o konkretnych celach biznesowych wskazanych przez klienta. Nasz zespół zrealizował przekład kilkudziesięciu tysięcy stron na kilkadziesiąt języków obcych.

01.

Strony i sklepy internetowe

Realizujemy zlecenia firm i instytucji oraz na stałe współpracujemy z agencjami tworzącymi serwisy www dla swoich klientów.

02.

Portale branżowe

Jesteśmy partnerem w ambitnych branżowych przedsięwzięciach. Gwarantujemy stałe wsparcie translatorskie.

03.

Blogi tematyczne

Wspieramy twórców blogów w dotarciu z przekazem do czytelników z całego świata.

04.

Wszelkie materiały online

Tłumaczymy wszelkie materiały marketingowe, promocyjne, ale też specjalistyczne, przeznaczone do publikacji w internecie.

Zyskaj rzetelnego partnera w dziedzinie tłumaczeń stron www